Začiatok výroby v prenajatých priestoroch podniku Istrochem

Mikrochem

Odkúpenie, prestavba areálu a výrobných priestorov v Pezinku.

Mikrochem

Zavedenie systému manažérstva kvality a certifikácia firmy.

Mikrochem

Výroba účinných látok, liečiv, API.

Mikrochem

Vznik Mikrochem Trade: obchodné aktivity spoločnosti Mikrochem, spol. s r.o. prevzala spoločnosť Mikrochem Trade, spol. s r.o.

Mikrochem

Kto sme?

Moje meno je RNDr. Juraj Čech a ako konateľ a majiteľ firmy Mikrochem a Mikrochem Trade Vám chcem predstaviť našu skupinu. Zodpoviem na otázky, ktoré by Vás mohli zaujímať:

KTO a ČO?

  • Mikrochem spol. s r.o. je výrobná firma: vyrába čisté a špeciálne chemikálie; je certifikovaná na výrobu aktívnych farmaceutických ingrediencií (API) - liečiv, kvapalných nesterilných liekov pre vnútorné a vonkajšie použitie, farmaceutických surovín; je schopná riešiť zákazkové syntézy, zákazkové výroby liekov a výživových doplnkov; výrobná činnosť v oblasti priemyselných a technických chemikálií, máme kapacity na destilácie a rektifikácie rozpúšťadiel, špeciálne molekulové destilácie a iné chemické procesy.
  • Mikrochem Trade, spol. s r.o. je obchodná firma: predáva chemické produkty v rôznych kvalitách a baleniach pre laboratórnu činnosť, chemické produkty pre priemyselnú výrobu, suroviny a produkty v potravinárskej kvalite, laboratórne sklo, pomôcky, základné meracie zariadenia, laboratórny nábytok, je autorizovaný distribútor produktov skupiny Thermo Fisher Scientific.

KEDY?

Ako výrobná firma si môžeme dovoliť ponúknuť Vám termíny a dodacie lehoty na základe vzájomnej dohody.

PREČO?

Sme jedineční, ponúkame to, čo konkurencia nemôže ponúknuť.

KDE?

Sídlo firmy je v Pezinku, kde vlastní výrobné priestory. Okrem toho má firma regionálne obchodné zastúpenie v Banskej Bystrici a Prešove.

AKO?

Firma nakupuje suroviny, ktoré následne odošle po úvodnej vstupnej kontrole kvality do výroby. Parametre chemikálií sa potom upravujú podľa požiadaviek zákazníkov, resp. sa vyrába produkt podľa zadanej špecifikácie. Zariadenia, v ktorých prebiehajú výrobné procesy, sú z vysoko odolných materiálov - sklo Simax, nerez, teflón a zaručujú vysokú kvalitu vyrábaných produktov. Finalizácia produktu zahŕňa okrem balenia a označenia chemikálie aj výstupnú kontrolu v našich certifikovaných laboratóriách. Potom už produkt putuje na sklad alebo našimi ADR vozidlami k Vám, zákazníkom.

Chcete vedieť viac? Píšte na: mikrochem@mikrochem.sk

                                                   RNDr. Juraj Čech

Hore | Úvod

Kontaktujte nás

+421 33 6905611

+421 903 481012

MikrochemFacebookMikrochemLinkedInMikrochemTwitter Úvod | SK | ENG